Medycyna i Zdrowie

Tematyczny serwis internetowy!

Zdobycze ginekologii plastycznej i laserowej szybkim i bezbolesnym panaceum na wstydliwe problemy kobiet

Zdobycze ginekologii plastycznej i laserowej szybkim i bezbolesnym panaceum na wstydliwe problemy kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany zmianami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, chcesz zmienić wygląd okolic płciowych – ginekologia plastyczna ma dla wiele opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te problemy i wydatnie polepszą jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest używany też w przypadku wielu odmiennych problemów ginekologicznych – szczegóły planowanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane są w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem powoduje on powrót prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej i zmniejsza bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa i bardzo szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z nim połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie całego układu moczowego.
Rezultatem może być odzyskanie komfortu życia jak również psychicznej stabilności, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Sprawdź ofertę:

Gabinet ginekologa Wrocław

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie
" value=\"\"\n" +

Comments are closed.